Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Na wymiar
Kontakt
Promocje
Chmura tagów

Na wymiar

Oferujemy przygotowane na podany przez klienta wymiar zabudowy ścian, wnęk przedpokojowych, narożników i innych siedzisk z wykorzystaniem paneli tapicerowanych. Dostarczamy panele pojedyncze do samodzielnego montażu lub panele zbiorczo zespolone z płytą bazową która może być też wyposażona w gotowe mocowania lub być przyklejona na ścianę. 

Używamy wysokogatunkowych tkanin tapicerskich oraz specjalnych pianek aby komfort używania szedł w parze z praktycznością naszych produktów.

Prosimy o wysłanie zapytania na email lub kontakt telefoniczny w sprawie ustalenia szczegółów zamawianych elementów. Zobacz galerię przykładowych realizacji paneli na wymiar.


 
Przejdź do strony głównej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez FHU Janusz Stańko z siedzibą w Płocku ul. Kostrogaj 13 w celu kontaktu w sprawie wysłanego zapytania. Zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mojej osobie prawie dostępu do tych danych osobowych edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, prawie wniesienia sprzeciwu oraz prawie do przenoszenia danych, jestem poinformowany również o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych []Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Wyprzedaż